+48 782 778 595 grafa.reklama@gmail.com

nasze realizacje

01

Reklama Na Pojazdach

Jeśli chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i poprawić rozpoznawalność marki, sięgnij po ten rodzaj mobilnej reklamy. Zapewniamy kompleksową realizację – od przygotowania profesjonalnego projektu po umieszczenie reklamy na Twoim pojeździe.

02

Reklama Świetlna

Ta nowoczesna, trwała i odporna na warunki atmosferyczne reklama to doskonały sposób na zaznaczenie swojej obecności w dowolnym miejscu. Wyróżnij się dzięki produkowanym przez nas kasetonom oraz napisom 3D. Niech inni Cię zobaczą!

03

Grafika Przestrzenna

Trzeci wymiar reklamy nie ma przed nami tajemnic! Pokaż razem z nami swoją firmę w atrakcyjny i przyciągający wzrok sposób.

04

Szyldy i witryny

Stosujemy różne rodzaje folii – sklepowe witryny najczęściej oklejamy folią OWV.

05

Tablice i banery

Tę najprostszą formę reklamy wykonujemy z blachy ocynkowanej, PCV, płyty kompozytowej lub plexi. Na życzenie także z podświetleniem lub elementami 3D.

06

Konstrukcje stalowe

Wykonujemy stalowe nośniki reklamowe pod tablice, szyldy oraz banery.

07

Litery podświetlane 3D

Wybierając podświetlane litery przestrzenne zapewnisz widoczność swojej firmy także w nocy. Produkujemy litery 3D w dowolnym kształcie, rozmiarze i kolorze, z podświetlanym frontem lub tyłem litery (efekt hallo). Zwróć na siebie uwagę!

08

Zmiana koloru auta | Tuning optyczny

Nie musisz odwiedzać lakiernika, jeśli chcesz zmienić kolor swojego auta lub wykorzystać je do celów reklamowych.

09

Dekoracje, fototapety

Fototapety i dekoracje ścienne to możliwość urozmaicenia wnętrza.

Let’s Start Something new
Say Hello!

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis.